O nás

Několik vět o našem nakladatelství

Několik vět o našem nakladatelství

Počátky našeho nakladatelství se datují ke dni 27. 5. 1997, kdy jeden ze současných majitelů založil společnost  Élysion, která byla hudebním vydavetelstvím. 

Hudební činnosti se nakladatelství Élysion věnovalo až do roku 2010. Takovou labutí písní, hudebního zaměření vydavatelství, bylo album Negative Face – The Garden of Wishes, které se dočkalo i uznání kritiků v podobě udělení ceny Anděl -  hudební akademií populární hudby v kategorii Album roku Hard & Heavy za rok 2009.

Ačkoliv vydavatelská činnost hudebních děl nás nepřestala bavit, již v roce 2007 spatřila světlo světa naše první knižní publikace. Počátkem knižní éry našeho vydavatelství se stala kniha uznávaného biologa, spisovatele a profesora Davida L. Mecha, Arktický vlk – Deset let se smečkou.

Na již zmiňovanou a velmi úspěšnou knihu Arktický vlk navazují další tituly s vlčí tématikou (edice PŘÍRODA) a nově také návodové knihy, které se staly součástí edice HOBBY. 

Vydáváme knihy nejen našich autorů, ale i takových renomovaných vydavatelství jako je Discovery Channel, National Geographic či Simon & Schuster.

Knihy z našeho nakladatelství mají netradiční formát a vysoký standart zpracování. Že je to správná cesta nás přesvědčují vaše dopisy a emaily. Jsme za ně rádi a věříme, že i nadále budeme pro vás vydávat knihy, které vás zabaví, obohatí a rozšíří vaše obzory.

Zásadní změnou, kterou jste připravili pro rok 2020 je způsob prodeje naších knih. I nadále budou v knižní distribuci, nicméně novinky, včetně možnosti objednat knihu ještě před jejím vydáním za zvýhodněnou cenu, získáte pouze na stránkách knihkupectví Lobo Knihy s.r.o. (www.loboknihy.cz),  které je úzce spjaté právě s naším vydavatelstvím.

Možná by vás také mohlo zajímat a potěšit, že z každé prodané knihy nakladatelství Élysion přispíváme částkou 3% na záchrannou stanici zvířat Lobo Archa z. s. (www.loboarcha.cz).

Nákupem u nás získáte nejen krásnou knihu, ale i pocit, že jste pomohli nějakému zvířátku, které nemělo v životě tolik štěstí.